Dane teleadresowe
Mapa świata
Łukasz Rybus
99-423 Oszkowice 33 k./Piątku
Email: lukasrybus@wp.pl

Tel. kom: 0 502 084 057
Tel. dom: 0-46 838 24 24

Płoty i Ogrodzenia betonowe – Wykonanie, Montaż, Transport.

O nas

Nasza firma zajmuje się produkcją, sprzedażą oraz montażem ogrodzeń betonowych, systemowych, modułowych o zróżnicowanym wzornictwie i wymiarach. Pragniemy zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą ofertą oraz do obejrzenia zdjęć z naszych realizacji. Nasza firma została założona w 1997 roku, należy do czołówki prowadzących tego typu działalność na terenie województwa łódzkiego.

Oferowane przez  nas ogrodzenia cieszą się od lat dużym uznaniem klientów, posiadają renomę estetycznie wykonanych, solidnych i trwałych. Posiadamy nowoczesny zakład produkcyjny oraz zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę techniczną. Kierujemy do Państwa ofertę o charakterze kompleksowym obejmującym wszystkie etapy inwestycji: pomiar terenu, profesjonalne doradztwo, ofertę produktową dostosowaną do przeznaczenia i architektury Państwa obiektu, dostarczenie oraz fachowy montaż ogrodzenia. Oferta proponowanych przez nas ogrodzeń jest bardzo duża, przez co znajduje uniwersalne zastosowanie: od posesji prywatnych po obiekty przemysłowe i publiczne.
Indywidualne i elastyczne podejście do potrzeb klienta pozwala nam realizować nietypowe zamówienia . Serdecznie zapraszamy do zapoznanie się z naszą ofertą.


Zapraszamy Państwa do współpracy.

 

 

Design: Aga-Komp.pl